امروزه اغلب افراد از کسب‌و‌کار اینترنتی و تبلیغات دیجیتال برای کسب درآمد استفاده می‌کنند. در این مقاله می‌خواهیم کلیه مراحل لازم برای فروش بیشتر در کسب‌و‌کارهای اینترنتی را به شما آموزش دهیم. پس با ما در بیزدَوآر همراه باشید.

در کسب‌و‌کار اینترنتی هیچ محدودیتی از لحاظ زمان و مکان برایتان وجود ندارد. بسیاری از روش ها‌ی درآمدزایی در این کسب‌و‌کار رایگان هستند و هزینه ها‌ی اضافی از بین خواهند رفت. راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین آنقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. در صورتیکه روش ها‌ی صحیح کار را بدانید و آن را درست بکار بگبرید در کسب‌و‌کار خود به موفقیت می‌رسید.

انواع مختلف کسب‌و‌کار آنلاین

بطور کلی ۳ نوع کسب‌و‌کار آنلاین وجود دارد:

  1. فروش

حتما تا بحال بارها خرید اینترنتی را از فروشگاه ها‌ی اینترنتی تجربه کرده اید. این سایت ها‌ در خصوص فروش محصولات و تبلیغات دیجیتال به صورت اینترنتی فعالیت می‌کنند.

  1. خدمات

وبسایت ها‌ی خدماتی سفارش مشتریان خود را به شکل اینترنتی عرضه می‌کنند. خدماتی مانند تولید محتوا، دامین و ها‌ست و …

  1. آموزش

بسیاری از افراد هستند که به کمک آموزش در اینترنت کسب درآمد می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  آیا مشاورین املاک می‌توانند از تبلیغات کلیکی در دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟

چگونه درآمد و فروش خود را در کسب‌و‌کارهای اینترنتی افزایش دهیم؟

۱٫ لندینگ پیج بسازید

صفحه فرود یا لندینگ پیج یک صفحه منحصر به فرد در وب سایت شماست که برای یک هدف خاص تولید شده است. صفحات فرود را می‌توان برای تبلیغات دیجیتال یا حتی ایجاد رابطه با مشتریان مورد استفاده قرار داد.

یک لندینگ پیج می‌تواند شامل پیشنهادات زیر باشد:

  • یک کوپن تخفیف برای محصول
  • مسابقه ای برای برنده شدن جایزه
  • یک کتاب الکترونیکی رایگان یا سایر محتواهای مرتبط
  • راهنماها

۲٫ کسب وکار خود را از طریق بازاریابی ورودی تبلیغ کنید

بازاریابی درونگرا در اصل به معنای بازاریابی از طریق محتواست. به عنوان مثال، هنگامی که از پلتفرم‌های اجتماعی به وب‌سایت خود لینک تبلیغات دیجیتال را می‌فرستید، از بازاریابی ورودی استفاده کرده اید.

در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام، ترافیک سایت خود را با به روز رسانی ها‌یی که از نظر بصری جذاب هستند
افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: چرا مشاغل بزرگ و کوچک به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند؟

۳٫ از تبلیغات دیجیتال برای افزایش مشتریان استفاده کنید

تبلیغات آنلاین هدفمندترین و مقرون به صرفه ترین روش برای رسیدن به موفقیت است.با تبلیغات دیجیتال می‌توانید مشتریان خود را هدف قرار دهید تا به یک جمعیت شناسی دقیق برسید.  تبلیغاتی مثل تبلیغات گوگل شما را قادر می‌سازد از طریق جستجو کسب‌و‌کار خود را هدف گذاری کنید. پرداخت به ازای هر کلیک می‌تواند باعث بهبود  نرخ کلیک شما شود و در عین حال بودجه بسیار زیادی نیاز ندارد.

تبلیغات دیجیتال

۴٫ از ریتارگتینگ برای بازگرداندن مشتری ها‌ی از دست رفته استفاده کنید

اگر در تبلیغات دیجیتال تازه کار هستید، ممکن است ندانید ریتارگتینگ یا هدف گذاری مجدد چیست. هدف گذاری مجدد تبلیغات آن دسته از تبلیغاتی هستند که کاربران قبلی را در اینترنت هدف می‌گیرند. در حقیقت شما کاربرانی که مدتی پیش وبسایت شما را دیده اند را با تبلیغات مورد هدف قرار می‌دهید.

به عنوان مثال کاربری به سایت شما وارد می‌شود، چند محصول را برای خرید انتخاب می‌کند و آنها را به سبد خرید اضافه می‌کند. اما بنا به هر دلیل از خرید منصرف شده و وبسایت را ترک می‌کند. اینجاست که مفهوم هدف گذاری مجد مشخص می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ او را برای خرید مجدد بازگردانید.

۵٫ با بازاریابی ایمیلی مشتریان جدید به دست آورید

هنگامی که شروع به دریافت مشتریان جدید از طریق صفحات فرود کردید، باید آنها را پرورش دهید.

یک بازاریابی ایمیل راه‌اندازی کنید تا یک سری ایمیل‌های زمان‌بندی شده برای مشتریان ارسال شود.

در تبلیغات دیجیتال پاسخگو باشید

به مشتریانی که با آنها در تماس هستید، دلایلی بدهید که بخاطر آنها محصولات یا خدمات شما را امتحان کنند. این اولین قدم در تبلیغات دیجیتال برای تبدیل آنها به مشتریان وفادار است.

به آنها ارزش قائل شوید .بگذارید بدانند که درک عمیقی از مشکلاتشان دارید. این کار را به شکل تولید محتوا از طریق وبینارها، پست ها‌ی وبلاگ و صفحه تماس با ما و درباره ما انجام دهید.  با این روش شروع به جذب فالوور خواهید کرد. اگر یک قیف فروش ساختاریافته بسازید، می‌توانید دنبال‌کنندگان و طرفداران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید:  آیا مشاورین املاک می‌توانند از تبلیغات کلیکی در دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟

۵٫ بازاریابی با پاسخ مستقیم

بهترین گزینه برای ارتباط با مشتریان، تبلیغات دیجیتال و تعامل، استفاده از تاکتیک ها‌یی برای تشویق به یک اقدام خاص است. اقدامی مانند وارد کردن اطلاعات، شرکت در خبرنامه و …

می توانید پیام ها‌یی را برای مشتریان خود بفرستید. تبلیغاتی را ارسال کنید که مشتریان را با ارائه یک چیز ارزشمند و رایگان جذب کند . هرچه می‌توانید در مورد شیوه ها‌ی بازاریابی آنلاین بیاموزید. زیرا به شما یاد می‌دهد که روی نتایج مهم تمرکز کنید.  به مشتریان نشان دهید که آنها را درک می‌کنید و می‌توانید مشکل آنها را سریعتر و ارزان تر از دیگران حل کنید.

۶٫ ایجاد مشارکت در تبلیغات دیجیتال

همکاری با کسب‌و‌کارهایی که خدمات تکمیلی ارائه می‌دهند، به شما این فرصت را می‌دهد که از هم افزایی استفاده کنید. این نکته می‌تواند در ایجاد یک تجارت پرسود بسیار موثر باشد. به عنوان مثال، اگر شرکتی دارید که در زمینه سئو تخصص دارد، با کسب‌و‌کاری که طراحی وب سایت انجام میدهد همکاری کنید.

ایجاد تعامل و رابطه، چه با صاحبان کسب‌و‌کار چه با مشتریان به شما کمک می‌کند تا یک پایگاه داده از مشتری ها‌ ایجاد کنید. روی ایجاد روابط انسانی در تبلیغات دیجیتال تمرکز کنید. هرچه روابط شما قوی‌تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان بیشتری پیدا کنید.

۷٫ پیگیری کنید

پس از تلاش‌ برای پیدا کردن مشتری، همیشه به یاد داشته باشید که پیگیری کنید. برنامه ریزی کاملی برای پیگیری تنظیم کنید و آن را اجرا کنید. بسیاری از مشتریان و فرصت ها‌ی عالی به هدر می‌روند، زیرا فراموش می‌کنید پیگیری کنید. انجام این مرحله ساده می‌تواند به شما کمک کند تا پایگاه داده مشتری خود را در تبلیغات دیجیتال حفظ کنید.

تبلیغات دیجیتال

۷٫ نتایج خود را آنالیز و اندازه گیری کنید

یکی از مزایای اصلی بازاریابی آنلاین، معیارها و داده ها‌یی است که می‌توانید آنها را جمع آوری و آنالیز کنید. با استفاده از این روش می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد افرادی که شما را مشاهده و کلیک می‌کنند، دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:  بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان | ۶ استراتژی سریع برای شروع

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد روش ها‌ی کاربردی برای فروش بیشتر و تبلیغات دیجیتال در کسب‌و‌کارهای اینترنتی سخن گفتیم. بدون شک در دنیای واقعی فروش و کسب‌و‌کار تفاوت ها‌ی بسیار زیادی با دنیای دیجیتال دارد.  در دنیای دیجیتال شما مشتریان را نمی بینید و باید از راه دور با آنها ارتباط برقرار کنید. که این موضوع ممکن است کار شما را کمی سختتر کند. اما با روش ها‌ی گفته شده می‌توانید اطمینان آنها را جلب کرده و فروش خود را چند برابر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
20% تخفیف چرم‌کارن
تخفیف‌ مکتب خونه
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
30% تخفیف فیدیبو
پوچ
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20‌تومان تخفیف بدلیجات
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20% تخفیف چرم ایرن
تخفیف‌ مکتب خونه
30% تخفیف فیدیبو
شانس خود را امتحان کنید ! جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. شانس خود را برای تخفیفات شگفت انگیز امتحان کنید!

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمک کنم؟