ساخت موشن گرافیک

اصلا این موشن گرافیک چی هست؟

موشن گرافیک از تازه های دنیای گرافیک هست که به شما این امکان رو میده تا هر کاری بخواین انجام بدین.

قبلا اگر شما میخواستین از محصولتون تیزر درست کنید و از اشخاص در ساخت تیزر به عنوان اجرا کننده نقش استفاده کنید هم باید هزینه بالایی رو پرداخت میکردین هم این که اگر برند شما با اون شخص شناخته میشد و اون شخص دیگه در دسترس شما نبود حسابی تو دردسر می افتادین.

مراحل ساخت موشن گرافیک

در ساخت موشن گرافیک اول از همه ما با نیاز های مشتری آشنا میشیم سپس یک پیش نویس از سناریو تهیه میکنیم و کارکتر ها یا همان شخصیت های موشن توسط طراح هامون طراحی میشه و سپس میرسیم به مرحله اجرا.

امروز اکثر شرکت های بزرگ و نامدار داخلی و خارجی برای تبلیغ و معرفی محصولات خود از موشن گرافیک استفاده میکنند که از این راه به نتایج مثبت خوبی دست می یابند.

چرا ساخت موشن گرافیک برای برند اهمیت دارد؟

ساختن موشن گرافیک در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی ارزان تر است. همچنین سریع تولید می شود و سریع هم بر روی بیننده تاثیر خود را می گذارد. چون اکثر مردم دیدن چنین ویدئوهایی را دوست دارند و حتی آنها را به اشتراک نیز می گذارند. همین طور به علت انمیشنی بودن پیام به راحتی منتقل می شود و باعث سردرگمی بیننده نمی شود.

سوالات متداول شما

از موشن گرافیک در جاهای مختلفی میتوان استفاده کرد برای ساخت تیزر معرفی شرکت یا معرفی محصولات همچنین برای توضیح دادن خدماتی که به مشتری هاتون ارائه میکنید میتوان از موشن گرافیک استفاده کرد.

چون هم دستتان کامل بازه برای طراحی کارکتر و اجرای داستان و از طرفی دیگر بسیار سریع تر و ارزان تر از تبلیغ های دیگر برای شما تمام می شود.

برای ساخت یک موشن گرافیک حداقل ۳ نفر لازم است که یکی از آنها سناریو داستلن را مینویسد و یک گوینده برای نریشن روی موشن و نفر آخر و مهم ترین فرد موشن گرافیست است که موشن را درست میکند.

 

فهرست
20% تخفیف چرم‌کارن
تخفیف‌ مکتب خونه
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
30% تخفیف فیدیبو
پوچ
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20‌تومان تخفیف بدلیجات
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20% تخفیف چرم ایرن
تخفیف‌ مکتب خونه
30% تخفیف فیدیبو
شانس خود را امتحان کنید ! جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. شانس خود را برای تخفیفات شگفت انگیز امتحان کنید!

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمک کنم؟