تبلیغات کلیکی 2

کارگزاران املاک و مستغلات و کارگزاری‌ها همیشه بر این نکته تمرکز دارند که نام بنگاه خود را در کانون توجهات قرار داده و  مشتری‌ها را افزایش دهند. مشاوران موفق املاک در اینترنت با تبلیغات کلیکی حضور قدرتمندتری دارند. این امر باعث می‌شود که در این  بازار اشباع شده برجسته‌تر به نظر بیایند.

از نظر تاریخی، صنعت املاک و مستغلات بر بازاریابی سنتی متکی بوده است.  اما اینترنت به تغییر این تاریخ کمک کرده است.ابهامات اقتصادی در صنعت املاک بسیاری از افراد را دچار سردرگمی کرده است. عواملی مانند بازارهای بی‌ثبات مسکن، تحول فناوری، تغییر تقاضا و اولویت‌های مصرف‌کنندگان، تغییرات محیطی و تغییر جو سیاسی از جمله چالش‌های حیاتی هستند که امروزه ارائه‌دهندگان خدمات املاک با آنها مواجه هستند.

اگر تسلیم رشد آهسته جهانی و رقابت شدید بازار شوید، پیشرفت در کسب‌وکارتان واقعا دشوار خواهد شد. اجازه ندهید این اتفاق برای شما بیفتد. در تبلیغات کلیکی سرمایه‌گذاری کنید و مشکلاتی که راه موفقیت شما را مسدود می‌کند از بین ببرید.

تغییر بازاریابی املاک به بازاریابی دیجیتال

مشاوران املاک و مستغلات هم در مورد بازارهای محلی و هم در مورد جمعیت خریداران خانه آگاه هستند. بنابراین پیدا کردن مشتری به پشتکار و سخت‌کوشی بستگی دارد.در سال‌های اخیر تغییراتی رخ داده است و خریداران خانه بیشتر در حال انجام تحقیقات به شکل آنلاین هستند.  سایت‌های متعدد جستجوی خانه، محیط سنتی املاک را متحول کرده و جذب مشتری را برای یک مشاور املاک چالش برانگیزتر کرده است.

خوشبختانه، کمی تلاش می‌تواند به شما کمک کند از رقبای خود جلوتر بمانید. تبلیغات کلیکی در دیجیتال مارکتینگ نیازی به بازنگری کلی استراتژی شما ندارد، فقط به چند ابزار کوچک و یک ایده جدید نیاز دارد.

چگونه استراتژی تبلیغات کلیکی را در املاک و مستغلات خود توسعه دهید

برای تغییر موفقیت‌آمیز از بازاریابی سنتی به دیجیتال در املاک و مستغلات، آنچه باید انجام دهید در ادامه خواهیم گفت:

اولویت شماره یک شما در هنگام توسعه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال، تعیین اهدافتان است. اهداف کسب‌وکار نقاط کانونی استراتژی بازاریابی هستند که همه تصمیمات دیگر رل دربر می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: چرا مشاغل بزرگ و کوچک به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند؟

اهداف بازاریابی املاک و مستغلات خود را مشخص کنید

بهتر است اهداف مشخص و واقع‌بینانه‌ای را تعیین کنید که در طول زمان قابل اندازه‌گیری باشند. بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که در مسیر درستی قرار دارید و استراتژی خود را تنظیم کنید. برنامه ریزی برای اهداف مبهم دشوار است و رسیدن به آن‌ها سخت‌تر است. مطمئن شوید که روی جزئیات تمرکز کرده اید.

اهداف قابل اندازه‌گیری، اهدافی هستند که با گذشت زمان قابل پیگیری هستند. به جای گفتن چیزی مانند «ایجاد مشتری‌های جدید در منطقه من»، بگویید: «در این ماه ۲۰ مشتری احتمالی در منطقه خودم ایجاد می‌کنم». این استراتژی هدف شما را به اهداف کوچکتر و قابل دستیابی تقسیم می‌کند و به شما در نظارت بر تبلیغات کلیکی کمک می‌کند.

تبلیغات کلیکی 3

قیف فروش را شناسایی کنید

قیف فروش اصطلاحی در بازاریابی است که همه مراحل تبدیل شدن یک فرد به مشتری وفادار را در بر می‌گیرد. این مراحل یک پروسه کامل از آگاهی تا خرید است:

 • آگاهی: مشتری محصول یا خدماتی را کشف می‌کند.
 • علاقه: مشتری به یک محصول یا خدمات علاقه مند می‌شود.
 • تصمیم: مشتری در مورد یک برند خاص،محصول یا خدمات تصمیم می‌گیرد.
 • اقدام: مشتری گام بعدی را برای خرید محصول یا خدمات برمی دارد.

تبلیغات کلیکی در بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کند تا با افزایش آگاهی از برند، مشتریان را جذب کنید و آنها را از طریق این فرآیند به سمت تصمیم گیری هدایت کنید.

بیشتر بخوانید: بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان | ۶ استراتژی سریع برای شروع

از بازاریابی محتوا استفاده کنید

بازاریابی محتوا، نوعی بازاریابی است که از محتوای آنلاین مانند وبلاگ، کتاب الکترونیکی، عکس و ویدیو برای تبلیغات کلیکی استفاده می‌کند، برند شما را در ذهن مشتری نگه می‌دارد و‌ترافیک وبسایت شما را افزایش می‌دهد.

دیجیتال مارکتینگ راه‌های زیادی را در دست مصرف کننده قرار داده است و تضمین می‌کند که آنها به صدها وبسایت و آژانس املاک برای انتخاب دسترسی دارند. در این بازار، کسب اعتماد و ارائه ارزش به مشتریان بهترین راه کسب و کار است.

یکی از بهترین ابزارها برای بخشیدن اعتماد به مشتریان ، تبدیل شدن به یک مرجع املاک و مستغلات با بازاریابی محتوا است. خرید خانه یک تعهد بزرگ است که مستلزم صرف زمان، هزینه و برنامه ریزی است. بنابراین مشتریان می‌خواهند مطمئن شوند که شما بهترین منافع را برای آنها در نظر دارید.

برنامه ریزی برای محتوا ممکن است دشوار به نظر برسد. به املاکی که در آن هستید، خریداران و مستأجرین فکر کنید. آنگاه می‌توانید وبلاگ‌ها، ویدئوها، اینفوگرافیک‌ها و سایر محتوایی که نیازهای آنها را برطرف می‌کند، تولید کنید.

تورهای مجازی

با استفاده از‌ترکیب محتوا و جذابیت بصری می‌توانید تورهای خانگی مجازی را راه‌اندازی کنید. این تورها محتوای فوق العاده موفقی برای تبلیغات کلیکی هستند و به خریدار یا مستأجر ایده‌ای واقعی از خانه می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد خود را در آن تصور کنند.

اگر قصد دارید یک تور خانه مجازی داشته باشید، در اینجا مواردی وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کنید:

 • از تصاویر واقعی خانه به جای تصاویر دیجیتال استفاده کنید.
 • تور ویدیویی را در تمام پلتفرم‌ها و دستگاه‌ها پاسخگو کنید.
 • سعی کنید تور مجازی را سه بعدی و کاربر پسند کنید.

برای تبلیغات کلیکی از رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید

برای یک مشاور املاک، برندسازی یعنی همه چیز. شما برند خود هستید و هیچ راهی بهتر از پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی برای ایجاد و تبلیغ برند وجود ندارد. با جامعه خود تعامل داشته باشید، با مشتریان روبرو شوید و اطلاعاتی در مورد خودتان و آنچه ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید.

مهم نیست که چه نوع املاک و مستغلاتی دارید، مشتریان شما در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیس بوک، لینکدین و … فعال هستند. حضور فعال در این پلتفرم‌ها به شما کمک می‌کند تا با نشان دادن اینکه یک فرد واقعی هستید، اعتبار خود را نزد مشتریان به دست آورید. همچنین به شما کمک می‌کند تا از چندین پلتفرم به شکل همزمان برای بازاریابی محتوا و تبلیغات کلیکی استفاده کنید .

به دست آوردن فالوور در رسانه‌های اجتماعی کمی زمان بر است. اما می‌توانید نتیجه تلاش‌های خود را با موارد زیر به حداکثر برسانید:

 • آموزش مشتریان با محتوای با کیفیت که در حساب‌های شما به اشتراک گذاشته می‌شود
 • مکالمه مستقیم با فالوورها برای یافتن خواسته‌ها و نیازهای آنها
 • استفاده از گرافیک‌های جذاب و کاربرپسند
 • انتشار ویدیوهای آموزشی یا غیر آموزشی

پست‌های رسانه‌های اجتماعی

برخی از موضوعات عالی برای تبلیغات کلیکی در پست‌های رسانه‌های اجتماعی عبارتند از:

 • فایل‌های جدید یا موجود از خانه‌های پیشنهادی
 • بیوگرافی تیم
 • مطالعات موردی
 • اخبار مسکن
 • اخبار جامعه
 • داستان‌های موفقیت در حرفه
 • تجربیات خریداران
 • رویدادهایی که به صورت حرفه‌ای در آن شرکت کرده اید( مانند همایش‌ها)
 • خیریه‌هایی که در آن شرکت می‌کنید

بیشتر بخوانید: دیجیتال مارکتینگ و ۸ دلیل روشن برای استفاده از آن

وبسایت خود را اصلاح کنید

وبسایت شما ویترین کسب و کار شماست.همه کارها باید درست و حرفه‌ای باشند، اما هدف اصلی این است که افراد را به سمت وب‌سایت خود بکشانید.

بسیاری از خریداران و مستأجران خانه از تلفن همراه برای جستجوی خانه استفاده می‌کنند. بنابراین داشتن یک وبسایت سئو شده برای نمایش در موبایل بسیار مهم است. اگر مشتریان به سایت شما بیایند و اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا نکنند یا زمان زیادی را در انتظار بارگذاری صفحات بگذرانند، به سرعت از سایت شما خارج شده و به سمت سایت رقیب می‌روند.

همچنین مهم است که سایت را از نظر بصری زیبا کنید. شما وب‌سایتی می‌خواهید که شخصیت حرفه‌ای شما را منعکس کند و همزمان جذابیت گرافیکی برای تبلیغات کلیکی داشته باشد. سعی کنید از عکاسی با کیفیت بالا، طرح‌های ساده و جذاب استفاده کنید که نه خسته کننده باشد و نه به هم ریخته و شلوغ.

تبادل اطلاعات اینترنتی (IDX) نیز برای سایت شما مهم است. IDX طیف وسیعی از اقدامات را پوشش می‌دهد، اما معمولاً به نرم‌افزاری اشاره می‌کند که عملکرد وب‌سایت شما را برای بازگشت مشتریان بهبود می‌بخشد.  IDXبه شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات جستجو شده‌ی مشتری را ذخیره کنید.

سئو و تبلیغات کلیکی

جستجوی گوگل یک روش رایج برای خریداران و مستأجران خانه است. بنابراین بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) برای آژانس‌های املاک بسیار مهم است. با توجه به رقابت بسایر زیاد در اینترنت، باید مطمئن باشید که سایت شما در بالای صفحه نتایج موتور جستجو قرار می‌گیرد.

سئو و تبلیغات کلیکی فرآیندهای مهم در بهینه‌سازی وبسایت و کسب رتبه‌های بالاتر و دیده شدن بیشتر هستند. بسیاری از کاربران موتورهای جستجو آنچه را که نیاز دارند در صفحات اول نتایج جستجو پیدا می‌کنند. بنابراین اگر شما در آنجا ظاهر نشوید از سایت شما بازدید نخواهد شد .

کلمات کلیدی برای استراتژی سئوی شما حیاتی هستند . این کلمات عباراتی هستند که کاربران برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود جستجو می‌کنند.  با تحقیق کلمات کلیدی، می‌توانید رقابتی‌ترین کلمات کلیدی را برای تخصص، مکان و مخاطب هدف خود بیابید. سپس می‌توانید از آنها در محتوای خود استفاده کنید و شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید. هنگام جستجوی کلمات کلیدی، سعی کنید کلمات کلیدی مرتبط و پرحجم و با رقابت نسبتاً کم را پیدا کنید.

به طور کلی، هرچه محتوای شما مفیدتر و مرتبط‌تر باشد، وبسایت و صفحات شما در صفحه نتایج رتبه بالاتری خواهند داشت.

نکاتی برای افزایش سئو در تبلیغات کلیکی

 • مقالات با کیفیت و پست‌هایی را ارسال کنید که برای مشتریان شما ارزشمند است. از مرتبط‌ترین کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی خود استفاده کنید. اما مطمئن شوید که بیش از اندازه از کلمات کلیدی استفاده نمی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام لینک‌های سایت شما به درستی کار می‌کنند و به صفحه دیگری منتهی می‌شوند. لینک‌های خطا و لینک‌های شکسته به سئو شما آسیب می‌زند.
 • دکمه‌ها و پیوندهایی ایجاد کنید تا حساب‌های رسانه اجتماعی خود را به وبسایت متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات تماس و کسب و کار شما در تمام حساب‌ها سازگار است.
 • مطمئن شوید که وبسایت شما برای موبایل و تبلت مناسب است.
 • زمان بارگذاری صفحه خود را بررسی کنید. در صورت امکان، هر چیزی که باعث کاهش سرعت آن می‌شود را حذف کنید، مانند فیلم‌ها یا عکس‌های با حجم زیاد.

سئو محلی

سئو یک روش گسترده است که رتبه شما را در موتورهای جستجو بهبود می‌بخشد.بهینه‌سازی سئوی محلی برای املاک و مستغلات بسیار مهم است زیرا بسیاری از مشتریان شما، خریداران یا مستأجرانی هستند که به دنبال نقل مکان در همان منطقه قبلی هستند.

بهینه‌سازی سئوی محلی

در اینجا چند نکته برای بهبود سئوی محلی در تبلیغات کلیکی وجود دارد:

 • آدرس و مناطق فعالیت خود را در وبسایت فهرست کنید و اگر قلمرو حرفه‌ای شما کوچک است، یک نقشه را در نظر بگیرید.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام فایل‌ها و آدرس‌ها در همه حساب‌های فعال شما یکسان هستند. حتی یک تفاوت کوچک، مانندخیابان اصلی و خیابان اصلی جنوبی می‌تواند کاربران را گیج کند.
 • مکان‌های جغرافیایی و شهر خود را در کلمات کلیدی بگنجانید تا به مشتریان کمک کنید در هنگام جستجوی مکان موردنظر راحتتر شما را بیابند.
 • از مشتریان قبلی بخواهید که نظرات خود را در وبسایت و صفحات رسانه‌های اجتماعی شما بگذارند تا اعتماد، اطمینان و اعتبار در مشتریان جدید ایجاد شود.

تبلیغات کلیکی 1

مشتریان را پرورش دهید

شبکه‌سازی یک پایه اصلی در یک کسب‌وکار موفق است و مانند بسیاری از کارها، به صورت آنلاین در حال حرکت است. شما می‌توانید مخاطبین و مشتری‌های متعددی را از طریق تبلیغات کلیکی در وبسایت، ایمیل و رسانه‌های اجتماعی خود بیابید و شبکه آنلاین خود را ایجاد کنید.

در شبکه‌های حضوری، پیگیری برای حفظ روابط عالی با مشتریان بسیار مهم است. از آنجایی که بیشتر کارها در املاک از طریق شبکه و ارجاع انجام می‌شود، روابط قبلی شما با مشتریان می‌تواند موفقیت آینده شما را به خوبی تضمین کند.

بیشتر بخوانید: ۳ گام مهم در سئو که می‌تواند ترافیک سایت‌ها را به‌طور چشمگیری افزایش دهد

نتیجه

اگرچه بازاریابی دیجیتال املاک از استراتژی‌های مشابه با دیگر مشاغل استفاده می‌کند، اما عوامل منحصر به فردی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. اهداف بازاریابی شما باید حول محور جذب فالوور و راهنمایی مشتریان باشد.

استراتژی‌های بازاریابی آنلاین باعث بهبود گردش مالی، ایجاد شفافیت و افزایش حجم فروش می‌شود. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید به تنهایی با بازاریابی دیجیتال مقابله کنید. کارشناسان دیجیتال مارکتینگ بیزدوار می‌توانند به شما کمک کنند تا با روندهای جدید فناوری همگام باشید.

با آژانس بازاریابی اینترنتی بیزدوار شریک شوید و با اکثر مشتریان خود در فضای آنلاین تعامل داشته باشید. شرکت ما از تجزیه و تحلیل داده‌ها برای توسعه استراتژی‌های بازاریابی استفاده می‌کند. ما خدمات تبلیغات کلیکی و بازاریابی دیجیتال  املاک و مستغلات را برای کلیه خدمات‌دهندگان املاک و مسکن ارائه می‌دهیم.

اگر به دنبال مشاوره در مورد استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال املاک خود هستید، آژانس دیجیتال مارکتینگ بیزدوار می‌تواند به شما کمک کند. ما تیمی مجرب از تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت و مشاوران سئو داریم که می‌توانند تمام جنبه‌های بازاریابی دیجیتال شما را مدیریت کنند. امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چه چیزهایی برای شما داریم!

یا با شماره ۰۴۱-۳۳۳۷۷۸۷۶ با ما تماس بگیرید.

ایمیل: info@bizdavar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
20% تخفیف چرم‌کارن
تخفیف‌ مکتب خونه
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
30% تخفیف فیدیبو
پوچ
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20‌تومان تخفیف بدلیجات
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20% تخفیف چرم ایرن
تخفیف‌ مکتب خونه
30% تخفیف فیدیبو
شانس خود را امتحان کنید ! جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. شانس خود را برای تخفیفات شگفت انگیز امتحان کنید!

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمک کنم؟