بیزدَوآر به شما کمک می‌کند تا استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود را تعریف کنید. و بیش از همه جایی را که مخاطبان شما در آن حضور دارند هدف قرار می‌دهد.

دیجیتال مارکتینگ 1

معرفی هیئت مدیره شرکت‌ بیزدَوآر

این افتخار را داشته‌ایم که از سال ۱۳۹۸ عضو یکی از شرکت‌های مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز شویم. محصولات و خدماتی که از سال ۱۳۹۸ تا کنون ساختیم مورد توجه تمامی ارگان‌های دولتی و شهری بوده است. هیئت مدیره گروه بیزدَوآر با انجام فرایندهای گسترده در دیجیتال مارکتینگ همواره در جهت رضایت مخاطبین گام برداشته است.

داستان ما

شرکت ما‌ با برند تجاری بیزدَوآر در سال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت بر روی بستر اینترنت و خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ در شهر تبریز تاسیس شد. تیم ما مهندسان جوان‌،حرفه ای‌،خلاق و باهوشی هستند که با ایده پردازی و فناوری سعی بر درک اهداف تجاری شما دارند. کیفیت کار ما تا حدی پیش رفت که در سال ۹۸ جناب استاندار و شهردار محترم تبریز، همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاون محترم رئیس جمهور از از مجموعه ما بازدید کردند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ ما

دیجیتال مارکتینگ 2

تبلیغات

هنگامی که کسب و کار‌،مخاطبان و صنعت شما را درک کردیم می‌توانیم فروش دیجیتال شما را چند برابر کنیم.

دیجیتال مارکتینگ کلیدی برای تبلیغات موثر است.‌ فروش بیشتر همان چیزی است که در مورد آن بحث می‌شود. ما مجموعه ای از صفحات لندینگ همراه با محتواهای جذاب مانند فیلم‌،عکس و اینفوگرافیک ایجاد می‌کنیم تا این تبلیغات مهم را انجام دهیم.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی سه اصل ضروری دارد: جالب‌،ارزشمند و سرگرم کننده باشند. اگر می‌خواهید مخاطبان شما درگیر شوند باید این ۳ اصل را رعایت کنید.

ما کمپین‌های هوشمند و جذابی را در فیس بوک‌،توییتر‌،اینستاگرام و … برای طیف وسیعی از مشتریان شما اجرا می‌کنیم.

سئو

بهینه سازی موتورهای جستجو در دیجیتال مارکتینگ به این معنی است که با سایت‌،پشتیبان و محتوای خود به نحوی کار کنید که رتبه خوبی در عبارات کلیدی جستجو بگیرید.این شامل سئوی داخلی و خارج از صفحه می‌شود.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در مورد تولید و توزیع محتوا است که به شرکت شما در دستیابی به اهداف تجاری کمک می‌کند.‌  ما می‌توانیم هر قسمت از برنامه بازاریابی محتوا‌،از جمله استراتژی‌،توسعه‌،پیاده سازی و اجرا را ارائه دهیم.

طراحی وبسایت

ما در بیزدَوآر خدمات طراحی و توسعه کامل وبسایت‌،از جمله طراحی UX و تجارت الکترونیک را ارائه می‌دهیم.‌ در اصل ما در دو بخش فعالیت داریم : اینترنت اشیاء و دیجیتال مارکتینگ.

آنالیز و تحلیل مخاطبین و رقبا

ما کلیه مخاطبان شما را شناسایی کرده و پرسوناهایی با جزئیات جدید ایجاد می‌کنیم. اینکه از چه سایت‌هایی استفاده می‌کنند‌،رسانه‌هایی که مصرف می‌کنند‌،و چه چیزهایی به آنها انگیزه می‌دهد.

ما رقبای شما را با دیجیتال مارکتینگ تجزیه و تحلیل می‌کنیم و گزارش مفصلی در مورد تولید یا استراتژی فروش آنها ارائه می‌دهیم . در چه سایتهایی ظاهر می‌شوند‌،در کجا تبلیغ می‌کنند‌،بک لینک‌های آنها در کجا مشخص می‌شود‌،کلمات کلیدی که برای آنها رتبه بندی شده‌اند و پیشنهادات اصلی آنها چیست؟

چشم‌انداز ما

دیجیتال مارکتینگ 3

ما دنیایی را تصور می‌کنیم که در آن همه موسسات‌،سازمان‌ها و شرکت‌ها از تخصص و ابزار لازم و بروز برای مقابله با چالش‌های پیچیده برخوردار هستند. ما به عنوان توسعه دهنده و مشاور بخش دیجیتال مارکتینگ شما عمل می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا به اهداف تجاری خود برسید.

ماموریت ما

مأموریت بیزدَوآر این است که به سازمانهای هدفمند و افرادی که برای آنها کار می‌کنند کمک کند تا از ابزارهای دیجیتالی برای برقراری ارتباط اجتماعی مثبت استفاده کنند.

ارزش‌های ما

محور اصلی ارزش‌های ما ۳ اصل است. مشتریان ما‌ در دیجیتال مارکتینگ می‌دانند که همواره این ۳ اصل را به طور فعال مد نظر داریم.

 • مردم مدار:ما مهربان‌،سخاوتمند‌،مردم مدار و انسانی هستیم.
 • مبتکر: بلندپرواز و حرفه ای هستیم و ابتکار عمل را انجام می‌دهیم.
 • اخلاقی:ما قابل اعتماد‌،شفاف و منصف هستیم.

مخاطبین ما

 • صاحبان مشاغلی که می‌خواهند رشد کنند
 • متخصصانی که مایل به یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستند
 • کارآفرینانی که می‌خواهند بازاریابی دیجیتال انجام دهند

چه چیزی ما را بسیار خاص می‌کند؟

وقتی با مجموعه بیزدَوآر کار می‌کنید یک تیم ماهر از متخصصان دیجیتال مارکتینگ را استخدام می‌کنید تا بتوانید:
 • محتوای درجه یک و حرفه ای تولید کنید.
 • ابتکارات محتوا محور را برای سود بیشتر مخاطبان و افزایش درآمد به دست آورید.
 • موقعیت کسب و کار خود را از دیدگاه استراتژیک بررسی و تحلیل کنید .
 • اطلاعات عمیقی از اهداف بازاریابی شرکت خود  کسب کنید .
 • به طور مداوم نتایج ابتکارات محتوایی خود را آنالیز کنید.
روند ما به شما این‌ اطمینان را می‌دهد که بدانید در هر مرحله چه انتظاری دارید.

هر فرد در دیجیتال مارکتینگ باید این فرایند را برای اطمینان از موفقیت دنبال کند . بنابراین شما می‌دانید در هر مرحله چه انتظاری دارید.

شما باید تغییر را بپذیرید تا رقابتی بمانید. نوآوری مداوم، شما و کسب و کار شما را از همه جلوتر نگه می‌دارد.

ما نه تنها به کیفیت کار خود بلکه به شیوه یکپارچه آن نیز افتخار می‌کنیم. ما دوست داریم که بخشی از تیم شما باشیم و مانند همکارانتان با شما کار کنیم .

رویکرد آرامبخش و سخاوتمندانه ما چیزی است که مشتریان ما اغلب می‌گویند آن را دوست دارند. این باعث می‌شود پروژه‌های ما بدون مشکل اجرا شود و مشتریان ما سال به سال با ما بمانند.

پروژه خود را با بیزدَوآر شروع کنید

اگر تا حدودی با ما آشنا شدید خوشحال می‌شویم شما را ببینیم یا بتوانیم با شما صحبت کنیم.

تماس بگیرید تا ببینید آیا ما برای بیزینس شما مناسب هستیم یا خیر.

۰۴۱-۳۳۲۷۱۹۱۹

info@bizdavar.com

فهرست
20% تخفیف چرم‌کارن
تخفیف‌ مکتب خونه
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
30% تخفیف فیدیبو
پوچ
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20‌تومان تخفیف بدلیجات
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20% تخفیف چرم ایرن
تخفیف‌ مکتب خونه
30% تخفیف فیدیبو
شانس خود را امتحان کنید ! جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. شانس خود را برای تخفیفات شگفت انگیز امتحان کنید!

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم؟