افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت در اینستاگرام یکی از از هدفهای بسیار مهم برای رونق کسب و کار‌هاست. امروزه دیگر الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار هوشمند شدند و و با گرفتن لایک و کامنت فیک نمی توانید به فروش برسید. بنابراین باید روش‌های جدید و و به‌روزی را امتحان کنید که با استفاده از آنها بتوانید درآمد خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

ما در این مقاله قصد داریم بهترین و پیشرفته‌ترین روش‌های افزایش لایک و کامنت اینستاگرام را به شما ارائه دهیم . پس تا انتهای این مقاله از سایت بیزدوار با ما همراه باشید.

۱٫    از هشتگ‌های مناسب برای افزایش کامنت در اینستاگرام استفاده کنید

هشتگ‌ها کلید اصلی افزایش کامنت در اینستاگرام هستند. از هر هشتگی که استفاده کنید پست یا استوری مربوط به آن هشتگ در همان صفحه ظاهر می‌شود.بسیاری از مردم هشتگ‌ها را دنبال می‌کنند.  بنابراین شما می‌توانید در هر صفحه  ای جدید ظاهر شوید. فرق نمیکند از چه هشتگی استفاده کنید  می‌توانید از هشتگ‌های مکان، مخفف، خدمات و غیره استفاده کنید.اما بهتر است از بیش از ده هشتگ استفاده نکنید.

۲٫    برگزاری مسابقات

برگزاری مسابقات با استفاده از جایزه یکی از ایده‌های  کاربردیست که توسط بسیاری از افراد استفاده می‌ شود. شما باید بر اساس نیازهای خود و نوع کسب و کار یکی از این مسابقات را را برگزار کنید.

ممکن است است کمی به برنامه ریزی نیاز داشته باشید. اما این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش کامنت در اینستاگرام است. نکته کلیدی این است که مطمئن شوید جایزه برای مخاطبان جذاب است. روش‌ها و ایده‌های مختلفی برای برگزاری مسابقات در اینستاگرام وجود دارد. در زیر تعدادی از این روش‌ها را نام می‌بریم.

 1. برای برنده شدن کامنت بگذارید یا لایک کنید
 2. یک عکس جالب یا غیر  معمول در پست اینستاگرام  بگذارید  و از فالوورها بخواهید در مورد آن نظر دهند.
 3. از آنها بخواهید یک یا چند نفر از دوستان خود را تگ کنند
 4. پرسیدن یک سوال آسان در مورد شغل شما که تقریبا اکثر افراد پاسخ آن را بلدند
 5. از کاربران بخواهید تجربه خود را از محصول شما بگویند و ارسال کنند.
 6. از استوری‌ها برای پرسش و نظرسنجی‌ها استفاده کنید

بیشتر بخوانید: ۷ مرحله برای فروش بیشتر در کسب‌و‌کارهای اینترنتی

۳٫    کاربران مرتبط را تگ کنید

فرقی نمی‌کند یک همکار، یک آشنا یا یک سلبریتی را تگ کنید. هدف این است که نشان دهید چقدر برای کاربران ارزش قائل هستید و این ارزش را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

۴٫    زیرنویس‌های جذاب بنویسید

برای نوشتن کپشن در اینستاگرام محدودیت ۲۲۰۰ کاراکتری وجود دارد. پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. کوتاه یا بلند مهم نیست همه چیز به پیامی که می‌خواهید برسانید بستگی دارد.  کپشن‌ها یک عنصر حیاتی در موفقیت یک پست هستند.

کپشن‌های عالی و جذاب در اینستاگرام زمینه و شخصیت شما را نشان می‌دهند، به افزایش کامنت در اینستاگرام کمک می‌کنند و فالوورهای شما را وادار به اقدام می‌کنند.

۵٫    مکان خود را تگ کنید

برچسب گذاری موقعیت مکانی راهی برای پیدا کردن افراد بیشتری است که عکس‌های شما را پیدا کنند و آنها را لایک کنند.

به عنوان مثال اگر شما یک مغازه شکلات فروشی در شهری کوچک دارید، با افرادی که نزدیک شما هستند حس نزدیکی ایجاد می‌کنید. همینطور افرادی که از مکان‌های دورتر هستند راحتتر شما را پیدا می‌کنند. فقط مطمئن شوید که مختصات فیزیکی شما درست است و روی نقشه درست ظاهر می‌شوید.

بیشتر بخوانید:  آیا مشاورین املاک می‌توانند از تبلیغات کلیکی در دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟

افزایش کامنت اینستاگرام

۶٫    وارد صفحه اکسپلور شوید

در پشت آن نماد ذره بین کوچک، صفحه اکسپلور یک جهان مملو از محتواهای زیبا و سرگرم کننده است که توسط اینستاگرام با توجه به علایق شما ایجاد شده است. پست‌هایی که در اکسپلور ظاهر می‌شوند، چشم‌های زیادی را به خود جذب می‌کنند.

اما چگونه می‌توان به صفحه اکسپلور وارد شد؟

 • بازار هدف خود را بشناسید
 • چه لحنی بیشتر در بین مخاطبان تاثیر دارد؟
 • آیا جذابیت بصری وجود دارد ؟
 • چه نوع کپشنی بیشترین کامنت را به دنبال دارد؟
 • محتوای جذاب را به اشتراک بگذارید
 • یک لیست از مخاطبین فعال را پرورش دهید
 • برای افزایش کامنت در اینستاگرام زمانی که فالوورهای شما آنلاین هستند پست بگذارید
 • از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید
 • به تجزیه و تحلیل‌ها توجه کنید

۷٫    در زمان مناسب پست بگذارید

در اینستاگرام نمایش پست‌ها زمان مشخصی ندارند، اما الگوریتم‌ها اغلب آخرین پست‌ها را نشان می‌دهند.  این بدان معناست که اگر می‌خواهید جلوی چشم‌ها باشید و به افزایش کامنت در اینستاگرام کمک کنید ، باید بدانید که چه زمانی مخاطبان به اینستاگرام نگاه می‌کنند.

خوب، هر برندی بر اساس مخاطبان منحصربه‌فرد خود، نقطه پیک خاص خود را دارد، بنابراین تجزیه و تحلیل و آنالیز کاربران در اینجا  شما را راهنمایی می‌کند.

اما ما تا حدودی بررسی کردیم و چند آزمایش انجام دادیم تا به طور کلی بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنیم . به نظر می‌رسد که به طور کلی، ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه زمان بسیار خوبی برای هدف گذاری است. از این زمان شروع کنید تا در نهایت یاد بگیرید چه چیزی برای دنبال کنندگان خاص شما  بهتر است.

۸٫ عکس‌های خوب پست کنید

عکاسی قبل از اینکه یک ابزار بازاریابی باشد یک هنر بوده است. همه ما باید به این واقعیت توجه کنیم . گاهی اوقات سلیقه از مهارت بهتر است.

در اینستاگرام، جایی برای عکس‌هایی با جزئیات زیاد وجود ندارد.  عکس‌ها باید در یک نظر و به اندازه چند ثانیه اول چشم نواز و جذاب باشند.

 • از عکس‌های باکیفیت استفاده کنید
 • یک فیلتر مناسب انتخاب کنید
 • از ابزارهای ویرایش اینستاگرام استفاده کنید
 • رنگ‌های شاد و جذاب برای محصول و رنگ‌های مات و کمرنگ برای پس زمینه هستند

بیشتر بخوانید: بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان | ۶ استراتژی سریع برای شروع

۹٫ محتوای تولید شده توسط کاربر را ارسال کنید

به اشتراک گذاری محتوا از طرف فالوورها یک راه مطمئن برای ایجاد تعامل و افزایش کامنت در اینستاگرام است. برای شروع، معرفی محصول یا برندی که استفاده کرده است ، ممکن است برای کاربر هیجان‌انگیز باشد. این کار به دیگر فالوورهای شما ثابت می‌کند که دیگران هم از محصول راضی هستند.همچنین اعتبار و ارتباط شما با جامعه را نشان می‌دهد.

۱۰٫ مطالب پشت صحنه را ارسال کنید

کمی ریسک پذیر شوید و اتفاقات پشت صحنه را نیز نشان دهید.مردم دوست دارند ببینند که یک محصول چگونه ساخته می‌شود و چه کسانی در ساخت آن دخیل هستند.

حتی بهتر است چهره خود را به آنها نشان دهید و هر روز استوری یا پست‌هایی از فعالیت روزانه خود به اشتراک بگذارید. این کار به افزایش حس اعتماد و همدلی کمک می‌کند.

۱۱٫ نظر مردم را جویا شوید

یک سوال در کپشن درباره خود بپرسید. این سوال به منظور افزایش تعامل، افزایش کامنت در اینستاگرام و ارزش قائل شدن به نظر آنهاست.  با این کار یک تماس مستقیم با فالوورها برای جویا شدن نظر آنها خواهید داشت.

۱۲٫ برونسپاری

اگر می‌توانید حساب خود را به یک فرد کاربلد بسپارید، این روش یک راه عالی برای جذب مخاطبان جدید به صفحه شماست.

شاید به دلیل مشغله‌ها و عدم دانش کافی تاکنون نتوانسته اید به افزایش لایک و کامنت اینستاگرام خود کمک کنید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بیزدَوآر این کار را به راحتی برایتان انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:  چرا مشاغل بزرگ و کوچک به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند؟

۱۳٫   رقبای خود را همواره زیر نظر داشته باشید

تحلیل رقابتی یکی از مهمترین استراتژی‌های رسانه‌های اجتماعی است. در بین رقبا پست‌هایی که بیشترین لایک و کامنت را دارند در نظر بگیرید. سعی کنید از همان استراتژی‌هایی که استفاده می‌کنند برای افزایش کامنت در اینستاگرام خود به کارگیری کنید. برای نتیجه بهتر تلاش کنید از رقیب بهتر باشید. شما نمی خواهید عقب بمانید پس فرصت را از دست ندهید.

۱۴٫   پابلیک کردن پیج اینستاگرام

قبل از هر اقدامی باید آیدی پیج خود را برای عموم باز بگذارید. پیج‌هایی که در حالت پرایوت قرار دارند فالوور‌های کمتری می‌گیرند. اگر می‌خواهید تعداد بیشتری از مردم شما را بشناسند باید نسبت به پابلیک کردن پیج اینستاگرام خود اقدام نمایید.

۱۵٫ تولید محتوای ویدیویی

درست است که عکس‌ها در اینستاگرام نتیجه خوبی دارند اما محتوای ویدیویی محبوبیت بیشتری در اینستاگرام دارد. ترفند‌های بسیاری برای  دیده شدن ویدیوی شما و افزایش کامنت در اینستاگرام وجود دارد. یکی از این روشها استفاده از کاور جذاب و ترغیب کننده است.  سعی کنید از کپشن‌های گیرا برای پست‌ها استفاده کنید.

۱۶٫   پاسخ دادن به کامنت‌ها

یکی از راه‌های افزایش نرخ انگیجمنت در اینستاگرام این است که همه کامنت‌ها را پاسخ دهید. این کار به فالوورها ثابت خواهد کرد که شما برای آنها وقت می‌گذارید. در نتیجه به شما اعتماد می‌کنند و تعداد کامنت‌ها و لایک‌ها افزایش پیدا میکند. اگر کاربران ببینند که کامنت آنها را جواب می‌دهید در پست‌های بعدی نیز ترغیب می‌شوند که کامنت بگذارند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت دوزبانه چه مزایایی دارد؟

افزایش کامنت اینستاگرام

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم بهترین و جدیدترین روشهای افزایش کامنت در اینستاگرام و گرفتن لایک را به شما آموزش دهیم. باید حتما این نکته را خاطرنشان کنیم که هیچ چیز بیشتر از جذابیت و فعالیت در پیج اینستاگرام نمی‌تواند فالوور‌ها را به سمت خود جذب کند. اگر همین دو نکته را رعایت کنید صددرصد نتیجه مطلوبی خواهید گرفت. ما در بیز دوار محتواهای تازه و جذابی را به صورت روزانه تولید  میکنیم و آن‌ها را در پیج شما قرار میدهیم. علاوه بر این  با استراتژی‌های خاص نرخ فعالیت و تعداد لایک و کامنت را در پیج شما به طرز شگفت‌انگیزی بالا میبریم. پس با ما تماس بگیرید .

با شماره ۰۴۱-۳۳۳۷۷۸۷۶ با ما تماس بگیرید.

ایمیل: info@bizdavar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
20% تخفیف چرم‌کارن
تخفیف‌ مکتب خونه
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
30% تخفیف فیدیبو
پوچ
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20‌تومان تخفیف بدلیجات
تخفیف داروخانه‌ اطمینان
20% تخفیف چرم ایرن
تخفیف‌ مکتب خونه
30% تخفیف فیدیبو
شانس خود را امتحان کنید ! جایزه ببر!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. شانس خود را برای تخفیفات شگفت انگیز امتحان کنید!

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمک کنم؟